ایرانی برند:

صیانت از حریم شخصی کاربران پایگاه ایرانی برند

حریم شخصی کاربران
حریم خصوصی کاربران سامانه ایرانی برند
سامانه ایرانی برند متعهد می شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد. در ادامه تعهدات و سیاستهای سامانه ایرانی برند در این زمینه شرح داده شده است.
سامانه ایرانی برند هرگز بدون کسب اجازه از شما دست به افشای اطلاعات خصوصی و شخصی شما نخواهد زد، مگر اینکه به موجب حکم قانونی توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.

ما چه اطلاعاتی را جمع آوری می نماییم؟
زمانیکه شما از هر سایتی بازدید می کنید، اطلاعات معینی از شما بصورت خودکار به سمت سایت فرستاده می شود. اطلاعاتی که سامانه ایرانی برند، بصورت خودکار از بازدید کنندگان خود جمع آوری میکند عبارتند از:
•    آدرس IP رایانه شما (آدرسIP عددی است مشخص کننده ی آدرس رایانه شما در شبکه اینترنت می باشد)؛
•    نشانی اینترنتی سایتی که از طریق آن وارد سامانه ایرانی برند شده اید، برای مثال www.google.com و یا www.yahoo.com؛
•    تاریخ و زمانی که شما وارد سامانه ایرانی برند می شوید و مدت زمانی که در سامانه حضور دارید؛
•    نام و نسخه سیستم عامل و مرورگر رایانه شما، به عنوان مثال Windows XP/IE 8؛
•    صفحاتی از سامانه که شما آنها را مشاهده می کنید.

تمامی مواردی که ذکر شد جزو اطلاعات عمومی محسوب می شود و توسط سیستم کاربر و یا مرورگر برای سامانه فرستاده می شود.
ما از داده های فوق جهت تحلیل گزارشات، جمع آوری اطلاعات آماری و مدیریت سامانه استفاده می کنیم. با استفاده از گزارشات سامانه می توان تعداد بازدید کنندگان را در هر بخش مشخص نمود و این به هر چه مفید تر شدن سامانه کمک خواهد کرد. با تحلیل اطلاعات مرورگر می توان سامانه را طوری طراحی کرد تا تعداد افراد بیشتری بتوانند صفحات سایت را به درستی مشاهده نمایند. زمانی که شما وارد سامانه ایرانی برند می شوید، اطلاعاتی جز موارد ذکر شده جمع آوری و ذخیره نمی شوند، مگر اینکه خود شما بخواهید اطلاعات دیگری در اختیار سامانه قرار بدهید، برای مثال فرم ثبت نام که شامل نام و پست الکترونیکی شما می باشد.
کوکی ها
کوکی ها فایل های کوچکی می باشند که توسط مرورگر از طرف سایت هایی که از آنها بازدید می کنید بر روی رایانه شما ذخیره می شوند. کوکی ها در واقع فایل های ارتباطی بین رایانه ارائه دهنده خدمات و رایانه شما می باشند که از نظر امنیتی برای رایانه شما کاملا بی خطر می باشند. بنابر خصوصیت زبان های برنامه نویسی تحت وب در استفاده از کوکی ها، اگر شما این گزینه را در مرورگر خود غیر فعال کرده باشید امکان استفاده از بسیاری از خدمات سامانه ایرانی برند را نخواهید داشت.

دعوت دوستان
اگر یک کاربر تمایل داشته باشد، درباره سامانه ایرانی برند، خدمات آن، تولید کنندگان و یا محصولات ایرانی به دوستان خود اطلاع دهد سامانه ایرانی برند از کاربر نام دوست مورد نظر و آدرس پست الکترونیک وی را دریافت می کند و بصورت خودکار یک دعوت نامه جهت بازدید از قسمت مورد نظر در سامانه ی ایرانی برند برای او ارسال می کند. این اطلاعات منحصراً برای ارسال دعوت نامه توسط سامانه ایرانی برند استفاده می شود. دوست شما می تواند با مراجعه به سامانه ایرانی برند درخواست حذف این اطلاعات را بکند.

نظر سنجی ها و مسابقات
سامانه ایرانی برند هر از چند گاهی از کاربران اطلاعاتی جهت نظر سنجی و یا مسابقه درخواست می کند. مشارکت در این نظر سنجی ها یا مسابقات اختیاری می باشد. این اطلاعات جهت افزایش رضایت کاربران استفاده می شود.

خبرنامه
اگر کاربری تمایل به دریافت خبرنامه های سامانه ایرانی برند داشته باشد، می بایست پست الکترونیکی خود را به سامانه ایرانی برند اعلام نماید.

لینک ها و پیوندها
سامانه ایرانی برند به سایت های دیگری پیوند شده است. کاربران باید بدانند سامانه ایرانی برند هیچ مسئولیتی در قبال رویه حریم خصوصی این سایت ها ندارد. سامانه ایرانی برند کاربرانش را به خواندن ابلاغیه های حریم خصوصی این سایت ها تشویق می کند.
 زمانی که شما بر روی پیوند های اشخاص ثالث که پیوند آنها در سامانه ایرانی برند ثبت شده است کلیک می کنید و وارد آنها می شوید، اطلاعاتی از شما توسط مرورگر خودتان به سمت آنها فرستاده می شود، در این صورت سامانه ایرانی برند هیچ گونه کنترلی بر این اطلاعات ندارد و در مقابل آنها پاسخگو نمی باشد.
اگر شما اعتراضی نسبت به لینک های سامانه ایرانی برند داشته باشید می توانید اعتراض خود را به سامانه ایرانی برند اطلاع دهید. مطمئن باشید که آدرس ایمیل شما نزد سامانه ایرانی برند محفوظ می ماند و سامانه ایرانی برند آنرا بدون کسب اجازه از خودتان (مگر به موجب قانون) فاش نخواهد کرد.

ما در این اطلاعات با چه کسانی سهیم هستیم؟
سامانه ایرانی برند هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند و همچنین آنها را به شخص و یا اشخاص ثالثی منتقل نمی کند مگر اینکه به موجب قانون و یا حکم قانونی باشد.
 سامانه ایرانی برند دارای سه بخش اطلاعاتی می باشد:
•    آمار جمع آوری شده درباره کاربران،
•    ترافیک سامانه ایرانی برند،
•    اطلاعات مرتبط با سامانه
 سامانه ایرانی برند از مشخصه های فردی شما تنها به منظور پاسخگویی به خودتان و یا برای تهیه گزارشات آماری در جهت شناخت بهتر کاربران استفاده می کند.

تغییر در سیاست های سامانه
ممکن است سامانه ایرانی برند گاهی سیاست های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. سامانه ایرانی برند به شما پیشنهاد می کند که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست های حریم شخصی کاربران آگاه شوید. چنانچه سوالی درباره قوانین و سیاست های سایت سامانه ایرانی برند داشتید می توانید آنرا با سامانه ایرانی برند در میان بگذارید.

آخرین بار تغییر یافته دوشنبه, 18 دی 1391 15:45

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.