ایرانی برند:

قوانین عمومی پایگاه ایرانی برند

قوانین ایرانی برند
خدماتی که در پایگاه اینترنتی ایرانی برند به نشانی اینترنتیhttp://www.iranibrand.ir ارائه می شود توسط شرکت بهینه پرداز ترنیان (سهامی خاص) ارائه و پشتیبانی می شود. در صورت عدم توافق با این شرایط شما مجاز به استفاده از خدمات سامانه ایرانی برند نخواهید بود.
این توافق نامه فی ما بین شرکت بهینه پرداز ترنیان (سهامی خاص) ثبت شده به شماره 46022 به نشانی اصفهان، خیابان کاشانی، خیابان میرداماد، نبش کوچه 46، ساختمان تجاری اداری پزشکی زمرد، طبقه دوم، واحد 7 کد پستی: 8136934119 به عنوان طرف اول و کاربران اینترنتی اعم از تولید کنندگان و بازدیدکنندگان به عنوان طرف دوم منعقد می‏ گردد. طرف اول یعنی شرکت بهینه پرداز ترنیان (سهامی خاص) از این پس در این توافق نامه سامانه ایرانی برند نامیده می شود و کلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه در اختیار این شرکت قرار دارد.
به طور کلی قوانین سامانه ایرانی برند، منطبق با قوانین جرائم رایانه‌ای جمهوری اسلامی ایران می باشد.
‏‎موضوع توافق نامه عبارت است از ارائه بستری مطمئن و کارا جهت ارائه محصولات و برندهای ایرانی که در آن اعضای سامانه اعم از تولید کننده گان و مخاطبان عمومی (کاربران اینترنتی)، با استفاده از تسهیلات سامانه اقدام به معرفی برندها و محصولات و تعامل و تبادل نظر با یکدیگر می نمایند.
پذیرفتن قوانین
عضویت در سامانه ایرانی برند، به منزله ی تایید قوانین بوده و با کاربران متخلف برخورد خواهد شد. گام برداشتن بر اساس قوانین موجب پایداری بیشتر سامانه ایرانی برند و ارائه خدمات بهتر می‌شود.
 شرایط عضویت
کلیه اشخاص حقیقی میتوانند با وارد کردن مشخصات خواسته شده در فرم ثبت نام اقدام به عضویت سامانه ایرانی برند نمایند و از خدمات متنوع سامانه ایرانی برند استفاده نمایند.
کلیه اشخاص حقوقی اعم از تولید کنندگان ایرانی و صاحبان نشان های تجاری ایرانی که در حال ارائه یک یا چند محصول با برند های ایرانی هستند نیز می‌توانند با پیگیری مراحل عضویت، عضو سامانه ایرانی برند شده و از خدمات متنوع سامانه ایرانی برند بهره مند شوند.
اطلاعات خصوصی
•    اعضاء نباید اطلاعاتی را که فکر میکنند حساس هستند برروی اینترنت و در دسترس عموم قرار دهند. سامانه ایرانی برند مسئولیت سوء استفاده از این اطلاعات را نمی پذیرد.
•    کلیه اطلاعات اعضاء به جز مواردی که بطور معمول توسط سامانه ایرانی برند برای عموم قابل مشاهده می باشد، جهت قابل مشاهده بودن برای عموم و یا غیر قابل مشاهده بودن توسط کاربر قابل تنظیم است.
•    اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص دیگر، مطالب نفرت آمیز، مطالب غیر اخلاقی و غیر قانونی برروی سامانه ایرانی برند نیستند.
•    نظرات بازدید کنندگان در مورد هر محصول، برند، تولیدکننده و یا نظرات دیگران بیانگر نظر و عقیده نویسنده‌ی آن بوده و به هیچ وجه نظر و عقیده مسئولان سامانه ی ایرانی برند نمی‌باشد.
•    تولید کنندگان و افراد حقوقی نمی توانند از نام واحد تولیدی، شرکت و یا نشان تجاری خود به عنوان نام کاربری استفاده کنند.
•    کاربران موظف به انتخاب نام کاربری مناسب و نگه‌داری از رمز عبور خویش هستند. در غیر این صورت، تمامی عواقب ناشی از سوء استفاده از هویت کاربر توسط افراد دیگر متوجه خود کاربر خواهد بود.
•    هرگونه استفاده از اطلاعات کاربران، محصولات، تولید کنندگان و نشان های تجاری و یا انتشار آنها بدون کسب اجازه از مدیریت سامانه ایرانی برند ممنوع است.

شرایط استفاده
•    سامانه ایرانی برند می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر زمان تغییر دهد. متن توافقنامه همیشه بر روی پایگاه اینترنتی ایرانی برند قابل مشاهده است. در هر زمان در صورت عدم موافقت با این توافقنامه می توانید عضویت خود را در سامانه ایرانی برند لغو نمایید.
•    سامانه ایرانی برند برای اطلاع یافتن شما از مطالب مهم (اطلاع رسانی محصولات و یا برندهای جدید، تغییر در محصولات، درخواست اضافه شدن به لیست دوستان و ... ) رایانامه هایی را به پست الکترونیکی شما ارسال می کند. شما با موافقت با این توافق نامه موافقت خود را با دریافت اینگونه رایانامه ها اعلام می دارید. البته اینکه کاربر چه نوع رایانامه ای دریافت کند توسط خود کاربر قابل تنظیم می باشد.
•    در صورتیکه نام کاربری و یا کلمه عبور خودرا فراموش کردید با استفاده از لینکهای "رمز عبور خود را فراموش کرده اید" و "نام کاربری خود را فراموش کرده اید" نام کاربری و یا لینک جایگزین کردن رمز عبور به پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد. مسئولان سامانه ایرانی برند به هیچ عنوان نسبت به ارسال دستی این اطلاعات اقدام نخواهند کرد و تمام مراحل توسط سامانه ایرانی برند انجام می پذیرد.
•    سامانه ایرانی برند می تواند در صورت تخلف از قوانین سامانه، عضویت اعضاء متخلف را، اعم از تولید کننده گان، برندها یا کاربران را حذف یا تحریم کند.
حقوق مالکیت معنوی
•    سامانه ایرانی برند مجاز است مطالب قرار گرفته بر روی سامانه را به هر نحوی که بخواهد به نمایش در آورد و یا از نمایش آنها جلوگیری نماید.
•    عواقب نشر و یا استفاده بدون مجوز از کلیه اطلاعاتی که مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است متوجه استفاده کننده و یا نشر دهنده آن می باشد.
قوانین حاکم بر سامانه ایرانی برند
الف) قوانین مربوط به کلیه اعضا
•    کاربرانی که نسبت به قوانین زیر بی توجهی نمایند، حساب کاربری ایشان از طرف مدیرت سامانه ایرانی برند مسدود خواهد شد.
•    بیان عقاید مختلف با احترام به اصول فکری و اخلاقی دیگران و با پرهیز از توهین و فحاشی مجاز می باشد.
•    به کار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع می باشد.
•    مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق و یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی اسلام و اقلیت های مذهبی که در ایران به رسمیت شمرده می شوند ممنوع است.
•    پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی ممنوع می باشد.
•    بحث های جنجال بر انگیز بدون داشتن مدارک مستدل و کافی ممنوع و با متخلف برخورد خواهد شد.
ب) قوانین مربوط به فایل های چند رسانه ای
•    تصاویر پروفایل کاربران نباید شامل موارد زیر باشد:
تصاویر ترسناک و رعب انگیز
تصاویر دلخراش
تصاویر غیر اخلاقی
تصاویر با پوشش نامناسب
تصاویر مستهجن
•    استفاده از فایل های چند رسانه ای و یا استفاده از پیوند سایت های غیر اخلاقی توسط کاربران ممنوع می باشد.
در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانین سامانه ایرانی برند می توانید از طریق لینکهایی که به منظور ارسال گزارش در بخشهای مختلف پایگاه اینترنتی ایرانی برند قرار داده شده است، اقدام نمایید.
از این که در اجرای قوانین اهتمام می‌ورزید و موارد تخلف را گزارش می‌دهید، سپاسگزاریم.

آخرین بار تغییر یافته چهارشنبه, 30 مرداد 1392 17:06

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.