ایرانی برند:
 • فیزیک پایه یک دانشگاه MIT آریان پژوه
  products 233 روز قبل
 • زندگی ساختن است
  ساختن باورها
  profile 407 روز قبل
 • نرم افزار حسابداری پویا
  شرکت الگوریتم پویا بابیش از ربع قرن تجربه در تولید نرم افزارهای حسابداری ازاولین تولید کنندگان نرم افزارهای کاربردی درحوزه های مالی ,اداری,صنعتی و بازرگانی در کشور میباشد که در سال 1366 فعالیت خود را آغاز کرد، "نرم افزار حسابداری پایا"یکی از اولین و موفقترین نمونه های "نرم افزارحسابداری" در کشور است .حال "پویا" محصول جدید شرکت الگوریتم پویا با طراحی و ظاهری ساده به منظور برقراری ارتباط با سرعت بالا برای پاسخ به نیاز شرکت ها و بنگاه های کوچک ارائه می شود.

  profile 1506 روز قبل
 • "عسل 24" در سال 1382 بصورت غیر رسمی و به دلیل احساس نیاز شدید و مسئولانه از نبود این ماده غذایی مهم در جامعه فعالیت خود را شروع نمود. استارت فعالیت آن چیز راحتی که فرض می شد نبود. فرایند بسته بندی و عرضه عسل طبیعی محدودیت هایی دارد که در کار بسته بندی هیچ ماده غذایی دیگر این مشکلات وجود ندارد. بناراین شروع رسمی فعالیت تا اوایل سال 1386 بطول انجامید.

  عسل ۲۴ بعنوان یک نام تجاری خوشنام و دارای تعهد و تعصب روی محصولات عسل طبیعی و فراورده های جانبی آن در حال فعالیت بوده و امید است با حمایت مصرف کنندگان عزیز به شرکتی مطرح در عرصه بین المللی تبدیل شود. در حال حاضر عسل ۲۴ "فقط عسل طبیعی" بسته بندی می نماید و بزودی محصولات دیگری نیز به سبد کالاهای خود اضافه خواهد نمود. در هر صورت با توجه به شعار عسل ۲۴ که "فقط عسل طبیعی" می باشد تمام محصولاتی که این شرکت در گذشته و حال بسته بندی نموده و یا در آینده بسته بندی خواهد نمود همگی بر پایه "فقط عسل طبیعی" خواهد بود.
  profile 1619 روز قبل
 • ترشی مخلوط آیدا 680 گرمی
  ترشی مخلوط آیدا 680 گرمی به جمع محصولات ایرانی برند پیوست.
  products 1776 روز قبل
 • سعید خرسند کاظمی به تولید کننده آذین برد هوشمند پیوست.
  companies 1784 روز قبل
 • اگه روغن مایع خورک پزی دارید که خراب شده دور نریزید. حداقل میتونید بجای نفت از آن استفاده کنید. در حالی که معایب نفت را ندارد. می توانید در حالت اضطرار از آن به عنوان روغن روانکاری استفاده کنید در حالی که نفت را نمی توان به عنوان روانکار بکاربرد(بلعکس خشک می کنه) . نفت بو میده ولی این بو نمی ده. میتونید ازش برای روشن کردن ذغال و چوب استفاده کنید ولی من هنوز اینکار و نکردم که ببینم چقدر سخت یا آسونه . به رنگ روغن هم اضافه نکردم که ببینم نتیجه خوبی داره یا نه این را هم می سپارم به عهده محققین جوان . اما اگه دستتون قیری شد می تونید ازش به عنوان حلال و پال کننده حتی بهتر از نفت استفاده کنید . این یکی را آزمایش کردم جواب داد عالی. من فکر می کنم این روغن ها که میدن خلق الله برای خوراک پزی بیش از 80 درصدش نفته نفت نفت میفهمی نفت . حالا بیا قیر را با روغن زیتون یا روغن حیوانی پاک کن ببین پاک میشه یا نه ؟ اگه نشد معلومه می شه که از نفته . صبر کن حال میرم آزمایش میکنم.....
  ببین جالبه ....روغن زیتون و روغن حیوانی هم در پاک کردن قیر کمک کرد . نه انگاری طبق آزمایشات من این خوردنی مردنی نداره .
  profile 1936 روز قبل
 • به دنبال حادثه پیش‌ آمده در کارواشی که فرد ارمنی متصدی آن بود و حوادثی که به وقوع پیوست به دستور فوری فرمانده ناجا سرکلانتر منطقه، رئیس کلانتری و سه مأمور بی‌پروا از کار معلق و تحویل دادگاه شدند.
  profile 1940 روز قبل
 • به گزارش خبرنگار مرصاد، در برخی از مناطق استان کرمانشاه از جمله شهرستان های مرزی مانند ثلاث باباجانی برخی خرید فروش های الاغ برای بارهای قاچاق استفاده می شود اما به دلیل افزایش تقاضا برای خرید الاغ بعد از آزاد سازی قیمت بنزین این فروشندگان غیر قانونی ترجیح داده اند الاغ های خود را برای مصارف قانونی به داخل شهرها بیاورند.
  profile 1940 روز قبل
 • درواقع همه مردم از طریق پوست آفتاب می خورند ولی فقط ایرانی ها هستند که می گویند بریم آفتاب بخوریم . واقعا ایرانی های هوشمند از همان قدیم ها می دونستند که آفتاب خوردنیه
  آفتاب از طریق پوست خورده میشه تا بدن انسان بتواند ویتامین دی تولید کند.هر چند اسمشو گذاشتند ویتامین دی ولی درواقع ویتامین نیست یک نوع هورمون است که بدن تولید میکند .حالا هر وقت احساس بد خولقی کردید . کمی آفتاب میل کنید مهم نیست با قاشق یا چنگال . خیلی مهم است که حد اقل روزی ده تا پانزده دقیقه آفتاب میل کنید . مهم ولی مجانی . صبح و عصر ولی زیاد نخورید که رودل میکنید. مخصوصا طرف های ظهر که شاید سرطان زا باشه . کمبود ویتامین دی باعث بد خلقی آرتوروز , سائیدگی استخوان ها و پوکی استخوان میشه . بله مجانیه ولی خیلی مهمه.
  profile 1940 روز قبل
 • روان و فصیح صحبت کنیم.
  این جملات را بخوانید.
  1. من یادداشت شمارا دیدم.
  2. باید من راه خودم را می رفتم.
  3. اگر من میز مذاکره را ترک میکردم .
  4. شاید من لوازم را بیاورم
  5. من وی را متقاعد کردم.
  6. اگر من نمی گفتم...
  مطمئن نباشید که درست , روان و فصیح خوانده باشید!!!
  تنها اگر به صورت زیر خوانده باشید می توان گفت فصیح خوانده اید . یعنی حرف نون ساکن کلمه من را کلا حذف کرده باشید و و حرف بلافاصله بعد از آنرا مشدد خوانده باشید.
  1. میّادداشت شمارا دیدم.
  2. باید مرّاه خودم را می رفتم.
  3. اگر ممّیز مذاکره را ترک میکردم .
  4. شاید ملّوازم را بیاورم
  5. موّی را متقاعد کردم.
  6. اگرمنّمی گفتم...
  اشتباه نکنید شما ازکودکی این جملات را درست ادا می کردید.اشتباه شما از جایی شروع شد که به مدرسه رفتید و این جملات را از روی کتاب خواندید . ولی معلم هیچگاه قانون حذف نون ساکن قبل از حروف (یرملون ) را نگفت و فکر می کردید قبلا اشتباه می گفتید.
  بله حروفی که نوشته میشوند ولی خوانده نمی شوند. تنها شامل واو در کلمه "خواندن" نیست . نون ساکنی که قبل از حروف ( ی , ر, م, ل, و , ن ) می آید نیز در خواندن حذف می شود
  profile 1944 روز قبل
 • www.kadokado.ir
  بورس محصولات دست ساز و هنری . کیف کفش و ست زیور آلات . آقایان و خانم ها
  profile 2123 روز قبل
 • خرد بهتر از هر چه ایزد بداد
  profile 2164 روز قبل
 

به ایرانی برند خوش آمدید.